O kancelarii

Założyciele AM Kancelarii po ukończeniu studiów wyższych na wydziałach ekonomii, zdobywali doświadczenie zawodowe pracując w instytucjach finansowych i korporacjach przy obsłudze przedsiębiorstw. Swoje główne umiejętności rozwijali przy wdrażaniu narzędzi dla firm w zakresie ograniczania ryzyka w prowadzeniu przedsiębiorstwa i implementacji innowacyjnych rozwiązań mających na celu rozwój sprzedaży. Byli również niezależnymi konsultantami w wielu projektach dla firm z branży transportowej, produkcyjnej i usługowej.

W większości aspektów życia biznesowego i prywatnego pojawiały się zagadnienia prawne, co miało wpływ na podjęcie wspólnej decyzji o stworzeniu AM Kancelarii, jako zespołu ekspertów z doświadczeniem biznesowym i prawnym dla obsługi konsumentów i firm.

Główną misją AM Kancelarii jest edukacja i pomoc dla klientów w zakresie działań prewencyjnych oraz możliwości wdrożenia procesów optymalizacji dla osób prowadzących firmę, jak i w gospodarstwie domowym. Nasi eksperci zawsze analizują dane zagadnienie z każdej możliwej perspektywy w celu kompleksowego podjęcia działań i wprowadzenia najskuteczniejszych rozwiązań.

Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów i przedsiębiorców, po upływie kolejnych lat doświadczeń w prowadzeniu spraw przez ekspertów z dziedziny finansów, ekonomii i prawa, AM Kancelaria wprowadza dodatkowe rozwiązania on-line, dzięki którym będzie mogła w formie webinar’ów czy indywidualnych szkoleń, dotrzeć do większej grupy społeczeństwa i podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.