Dlaczego my

Po latach współpracy i osiągnięciu wielu sukcesów w zakresie optymalizacji i rozwoju przedsiębiorstw oraz pomocy prawnej dla konsumentów, postanowiliśmy jeszcze bardziej rozwinąć nasze usługi. Wprowadziliśmy dodatkowo rozwiązania on-line w zakresie konsultacji i szkoleń webinar’owych.

Wybuch pandemii w 2020 roku, jako nieprzewidywalna sytuacja w biznesie i w życiu prywatnym, pokazała nam, że problemy mogą dotknąć wszystkich bez względu na to, na jakim poziomie finansowym się znajdują. Te wydarzenia tylko wzmocniły przekonanie, że nasze usługi są niezbędne na rynku. Społeczeństwo potrzebuje profesjonalnego wsparcia w okresie rozwoju oraz w trudnych czasach zarówno w firmie, jak i w sprawach prywatnych. Każda osoba bez względu na to, gdzie się znajduje powinna mieć do dyspozycji szerokie grono specjalistów, które może jej pomóc w podejmowaniu natychmiastowych działań.Tacy specjaliści są potrzebni np.: w sytuacji kiedy musimy ustabilizować lub rozwinąć firmę, a wdrożenie odpowiednich narzędzi często jest niezbędne w osiągnięciu wyznaczonego celu.

Mamy świadomość, że jakość usługi eksperta często związana jest z jego wąską specjalizacją, co dość wyraźnie wyróżnia nasz zespół. Przedsiębiorcy i konsumenci zazwyczaj korzystają z usług specjalistów danej dziedziny o dość ogólnym charakterze np. agencji marketingowej, kancelarii prawnej czy doradcy finansowego.

Co jednak w sytuacji jeśli potrzebujemy wąskiej specjalizacji eksperckiej np. prawnika, który ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie restrukturyzacji spółek? lub specjalisty który pomoże w sprawie zadłużenia i kredytu frankowego? Albo w sprawie rozwodowej? Czy będziemy w stanie dotrzeć szybko do takiej osoby i określić jej doświadczenie?

Dzięki nam jest to możliwe.

Drugim poważnym ograniczeniem usług specjalistycznych jest to, że są wykonywane bez szerokiego kontekstu i wizji przedsiębiorstwa lub bez kompleksowego spojrzenia na życie prywatne. Nasze wspólne przedsięwzięcie umożliwia przeprowadzenie konsultacji czy wprowadzenie zmian przy pomocy optymalnego grona eksperckiego dedykowanego pod dany projekt i konkretną sytuację, w której się znaleźliśmy.

Nasi specjaliści doskonale rozumieją funkcjonowanie przedsiębiorstw oraz kłopoty konsumentów, którzy często sami starają się rozwiązać problemy z optymalizacją procesów w firmie. Rozumieją problemy konsumentów związane z dochodzeniem swoich praw z bankami lub firmami ubezpieczeniowymi. Z doświadczenia wiemy, że aby samemu stawić czoła procesom sądowym, trzeba posiadać wiedzę procesową oraz znajomość przepisów prawa.

Wielokrotnie sprawdziliśmy umiejętności naszych ekspertów w praktyce. Dzięki ich wiedzy oraz doświadczeniu zawodowemu, sprawy były i są bardzo często wygrywane, a wprowadzone procesy w firmach wpłynęły realnie na obniżenie kosztów i zwiększenie zysku. Nasze usługi charakteryzują się połączeniem szybkości działania z wysoką jakością wynikającą z połączenia wiedzy ekonomistów z wiedzą prawniczą.

Dobór szerokiej gamy specjalistów posiadających odpowiednie kwalifikacje, pozwolił stworzyć zespół do najtrudniejszych zadań, który jest ściśle dopasowany do potrzeb każdego klienta.

Jak działamy

Krok 1

Skontaktuj się z nami w celu szybkiego ustalenia problemu. Przygotowaliśmy dla Ciebie formularz, który należy uzupełnić.

Krok 2

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji, przygotujemy rozwiązanie dla Twojej sytuacji oraz odpowiednie narzędzia do wdrożenia. Następnie przeprowadzimy z Tobą pierwszą konsultację, aby podsumować status Twojej sprawy i omówimy jakie dalsze kroki rekomendujemy podjąć.

Krok 3

Po wykonaniu krótkiego audytu Twoich spraw oraz omówieniu dalszych działań, przedstawimy Tobie naszą propozycję współpracy, która zostanie dopasowana na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Krok 4

Po rozpoczęciu współpracy najpierw określimy plan działania, a następnie wyznaczymy cele. Postaramy się zoptymalizować Twoje przychody oraz koszty wynikające z prowadzonej przez Ciebie działalności. Po rozpoczęciu naszych działań zdobędziesz komfort dnia codziennego, ponieważ nasi eksperci będą prowadzić Twoje sprawy, abyśmy mieli pełną kontrolę nad przyszłymi wydarzeniami.

To są nasze standardowe procedury działania, które sprawdziły się w wielu projektach i sprawach. Jednak jeśli uważasz, że specyfika Twojej firmy lub Twojej sytuacji prywatnej jest inna i wymaga innego planu działania, skontaktuj się z nami, by omówić Twoją propozycję.

Korzyści dla Ciebie

  • nie potrzebujesz zatrudniać wysokiej klasy eksperta na pełny etat, bo my pracujemy dla Ciebie, dostosowując się do potrzeb wynikających z Twojej sytuacji;
  • nie musisz się zastanawiać czy wybrałeś właściwą firmę dla wsparcia Twojej sytuacji, ponieważ działamy od prawie 20 lat na rynku i każdy z naszych ekspertów osiągnął wiele sukcesów w setkach projektów biznesowych i przeprowadzeniu łącznie kilku tysięcy spraw sądowych;
  • wszystkie prace naszego grona specjalistów nadzorują i implementują do Twojego biznesu doświadczeni menagerowie, którzy patrzą kompleksowo na perspektywę Twojej przyszłości;
  • umiejętność doboru specjalisty i narzędzi, z których korzystamy pozwala w ciągu krótkiego czasu zgromadzić właściwy zespół gotowy do działania i osiągnięcia wyznaczonych celów dla Ciebie.