Dzięki naszym rozwiązaniem będziesz mógł spokojnie zająć się rozwojem swojej firmy.

Na co dzień niestety spotykamy się z coraz większą nieuczciwością kontrahentów i partnerów biznesowych, którzy starają się na początku stworzyć dobre wrażenie i zbudować relacje aby później oszukać i nie zapłacić za usługę czy towar.

Aby móc skutecznie uniknąć w przyszłości nieprzewidzianych sytuacji zabezpieczymy Twoje kontrakty i przygotujemy Twoją firmę do stabilnego funkcjonowania w biznesie.

Gdy już znalazłeś się w trudnej sytuacji to nie zwlekaj i nie łudź się  że Kontrahent zapłaci dobrowolnie.  Czas gra na Twoją niekorzyść bo Kontrahent przeciągając terminy zapłaty może np. zgłosić wniosek o upadłość lub podjąć inne kroki, które ograniczą Twoje możliwości odzyskania należnych Tobie środków.

Zweryfikujemy BEZPŁATNIE Twoją sytuację i wskażemy drogę i możliwości  skutecznego odzyskania Twoich pieniędzy na drodze polubownej , sądowej i egzekucyjnej.

Czy jesteś pewien że prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej czy spółki jawnej to najlepsza forma działalności ? Nic bardziej mylnego ponieważ odpowiedzialność za firmę jest całym Twoim majątkiem.


Przeanalizujemy Twoją firmę i dopasujemy odpowiednią formę prawną prowadzenia działalności tak abyś Ty i Twoja rodzina mogli spać spokojnie.

Pomożemy Tobie w zakresie :

  • Prowadzenie windykacji na etapie polubownym, sądowym i egzekucyjnym
  • zakładanie spółek z o.o., spółek komandytowych, komandytowo-akcyjnych oraz jawnych
  • przekształcanie spółek osobowych i działalności gospodarczych w spółki z o.o. likwidacja spółek i prowadzenie nadzoru nad procesem upadłości
  • zwalczanie nieuczciwej konkurencji
  • łączenie i przekształcanie spółek
  • przygotowywanie umów i kontraktów handlowych

 

Działajmy prewencyjnie aby w przyszłości uniknąć problemów  !!!